Spawanie stali i aluminium

  • Home
  • /
  • Spawanie stali i aluminium

Obrabiamy metale, plastik, wszystko!

Oferujemy kompleksowe usługi spawania stali nierdzewnej dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z całej Polski. Wśród głównych zleceń jakie wykonujemy są między innymi spawy konstrukcji dla gastronomii, dla branży spożywczej, a także dla branży farmaceutycznej. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami i doświadczonymi specjalistami w zakresie spawania, dlatego też nasze wykonania są najwyższej jakości. Spawanie stali wykonujemy przy użyciu elektrody nietopliwej z wolframu lub stopu wolframu. Zapewniamy najlepszą jakość wykonanych złącz z wszystkich innych metod spawania w tym oferując ręczne spawanie stali.

Specjaliści w spawaniu

Jako specjaliści w dziedzinie dbamy o to aby zachować najwyższą precyzję i dokładność wykonanych prac zarówno w spawach stali węglowej, stali nierdzewnej jak również aluminium. Chcemy zaoferować naszym klientom efekty jakich oczekują. Oferujemy spawanie elementów z różnych gatunków materiałów o bardzo szerokim zakresie grubości, wykonujemy spawania we wszystkich pozycjach, dając naszym klientom kompleksowo wykonane spawy. Naszym założeniem jest oferowanie solidnych i terminowych usług.

Dlaczego my?

Techmakam to firma i partner, który zawsze dobrze doradzi. Profesjonalne spawanie stali nierdzewnej w naszym wykonaniu jest najwyższej jakości za sprawą wykwalifikowanych specjalistów z uprawnieniami. Nasze urządzenia są najwyższej klasy, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość, a także trwałość wykonywanych przez nas spawów. Nasz park maszynowy jak również zaplecze techniczne pozwala nam tworzyć konstrukcje dowolnych gabarytów i kształtów, przez co nasi klienci zawsze uzyskują to, czego oczekują. Nasz zespół wykonuje spoiny wytrzymałe i wolne od wad jak zanieczyszczenia czy pory, a co za tym idzie są one bezpieczne i odznaczają się doskonałą jakością.